Hírek
2017. Augusztus 05. 21:41, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Világháborús gránátot találtak a Balatonban, elszállították a tűzszerészek

Második világháborús aknagránátot találtak egy balatonszemesi strandon a vízben szombat délután, a honvédség tűzszerészei elszállították
- tájékoztatta a Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság megbízott sajtóreferense az MTI-t. Bakó Zsuzsanna elmondta, a tűzszerészi munkák idejére le kellett zárni a környéket.
Az M1 aktuális csatorna hírműsorában elhangzott: egy strandoló család találta meg a gránátot a parttól mintegy száz méterre.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 20. 09:10, szombat | Belföld
Nyúlhúsfogyasztást népszerűsító kampány indult
2025. Szeptember 20. 09:07, szombat | Belföld
Eltemették Kásler Miklóst Sárváron
Szülővárosában, Sárváron pénteken eltemették Kásler Miklós Széchenyi-díjas onkológust, egyetemi tanárt, volt emberierőforrás-ügyi minisztert, aki életének 76. évében, szeptember 5-én hunyt el.
2025. Szeptember 19. 07:35, péntek | Belföld
Védelmi innovációs tanszék alakult a győri egyetemen
A védelmi innovációval és a kritikus infrastruktúrák védelmével foglalkozó tanszéket hoztak létre a győri Széchenyi István Egyetem innovációs parkjában -