Hírek
2016. Február 13. 06:00, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Vasárnap akadozik majd az e-matrica vásárlás
Részleges üzemszünet miatt a Nemzeti Mobilfizetési Rendszer szolgáltatásai esetenként nem lesznek elérhetőek vasárnap este.
A Nemzeti Mobilfizetési Zrt. pénteki tájékoztatása szerint február 14-én 22.00 órától 23.30 óráig, a rendszer informatikai karbantartása idején nem garantált a sikeres vásárlás.
A karbantartás és a részleges üzemszünet érinti a mobilparkolást, valamint az e-matrica, és HU-GO viszonylati jegy mobilfizetéssel történő megvásárlását.
A rendszert működtető Nemzeti Mobilfizetési Zrt. az MFB-csoporthoz tartozó Nemzeti Útdíjfizetési Szolgáltató Zrt. leányvállalata. A Nemzeti Mobilfizetési Zrt. 2014. július 1-től biztosítja a közterületi mobilparkolást, az elektronikus autópálya-matrica értékesítést, valamint a használatarányos útdíj-fizetést.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 22. 15:00, szerda | Belföld
Kapitány István: a Tisza-kormány intézkedéssorozattal növeli a gazdaság termelékenységét és a kkv-szektor hatékonyságát
2026. Április 22. 14:00, szerda | Belföld
Május 9-re hívta össze az Országgyűlés alakuló ülését a köztársasági elnök
Május 9-én 10 órára hívta össze az új Országgyűlés alakuló ülését Sulyok Tamás köztársasági elnök - közölte a Sándor-palota az MTI-vel.
2026. Április 22. 14:00, szerda | Belföld
Orbán Viktor is aláírta a Sulyok Tamás köztársasági elnököt támogató petíciót
Orbán Viktor is aláírta a Sulyok Tamás köztársasági elnököt támogató petíciót, a miniszterelnök kedden Facebook-oldalán azt közölte: \"én már aláírtam\".
2026. Április 22. 10:00, szerda | Belföld
Magyar Péter: garanciát kértem a felvidéki magyarokat börtönnel fenyegető szlovák jogszabály hatályon kívül helyezésére
Garanciát kért Magyar Péter leendő miniszterelnök Robert Fico szlovák kormányfőtől kedden arra, hogy a felvidéki magyarokat börtönnel fenyegető jogszabályt Szlovákia hatályon kívül helyezi.
