Hírek
2021. Június 16. 10:28, szerda |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Vadkenderrel a kezében álldogált
Vadkenderrel a kezében álldogált a váci férfi egy gyalogos-átkelőhelyen. Igazoltatták, majd elszámoltatták a rendőrök.
A váci rendőrök gépkocsizó járőrszolgálatot láttak el 2021. június 11-én késő este, amikor egy váci gyalogos-átkelőhelyen egy szatyorral a kezében ácsorgó emberrel találták szemben magukat. A rendőrök megálltak és igazoltatták, melynek során a 21 éves férfi a kezében lévő - első látásra gyanús, vadkendernek tűnő növényből - zokszó nélkül megkínálta az egyenruhásokat. Előállították - közölte a rendőrség.
Kihallgatása során elmondta, hogy a nála lévő növény marihuána, azt otthonról hozta magával, hogy akinek tudja, eladja, ha megmarad, saját maga kívánta volna felhasználni. A rendőrök a férfivel szemben kábítószer gyorstesztet alkalmaztak, amely THC-ra és BZD-re pozitív értéket mutatott, a nála lévő 5 szál növényt lefoglalták.
A helybéli férfivel szemben a Váci Rendőrkapitányság kábítószer birtoklása vétségének gyanúja miatt, szakértő bevonásával folytatja le a további eljárást.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 17. 16:00, szerda | Belföld
Uniós biztos: mióta Magyarország új kormánya hivatalba lépett, már jelentős előrelépések történtek a jogállamiság terén
Amióta Magyarország új kormánya hivatalba lépett, már jelentős előrelépések történtek a jogállamiság terén -
2026. Június 17. 14:00, szerda | Belföld
Az ÁSZ elnöke kezdeményezte az Integritás Hatóság elnöke jogviszonyának megszüntetését
Az Állami Számvevőszék elnöke kezdeményezte az Integritás Hatóság elnöke jogviszonyának megszüntetését a Fővárosi Törvényszéken - közölte az Állami Számvevőszék (ÁSZ) kedden az MTI-vel.
2026. Június 17. 11:00, szerda | Belföld
OGY - Magyar Péter: nem szeretnénk kisajátítani sem 1956, sem 1989 történetét
Nem szeretnénk kisajátítani, birtokolni, sajátunkká tenni sem 1956, sem 1989 történetét - mondta Magyar Péter miniszterelnök az Országgyűlés keddi ülésén, napirend előtt.
2026. Június 17. 09:00, szerda | Belföld
Orbán Viktor: a kommunikációs csatornák elhanyagolása volt a probléma, nem az üzenet
A kommunikációs csatornák elhanyagolása, nem pedig az azokban haladó üzenet volt a probléma - közölte a Fidesz elnöke kedden a Facebook-oldalán.
