Hírek
2013. Augusztus 25. 05:28, vasárnap |
				Helyi				
Forrás: MTI
				
				Vádemelési javaslat két Pest megyei önkormányzat megkárosítása miatt
				Csalással, magánokirat-hamisítással és orgazdasággal gyanúsít a rendőrség három embert, aki 2005 és 2010 között 60 millió forinttal károsított meg két Pest megyei önkormányzatot.
	A főkapitányság majdnem kétéves nyomozás után vádemelési javaslatot tett a Pest Megyei Főügyészségen.
	
A tájékoztatás szerint a főkapitányság 2011 októberében indított nyomozást csalás gyanúja miatt ismeretlen tettes ellen egy Pest megyei önkormányzat feljelentése alapján. Az önkormányzat azután fordult a rendőrséghez, hogy az adófolyószámla egyeztetésekor eltérést észleltek, és megállapították, hogy nyolc bankszámlaszámra jogosulatlan átutalások történtek.
	
	
	A gazdaságvédelmi nyomozók eljutottak A. Judit 34 éves, A. Erik 39 éves nagykovácsi, valamint Cs.-né Sz. Andrea 44 éves budapesti lakosokhoz, és 2012 áprilisában gyanúsítottként hallgattak ki őket. A két nőt csalással és magánokirat-hamisítással, a férfit orgazdasággal gyanúsítják.
	
A rendőrök a gyanúsítottaknál házkutatást tartottak, és intézkedtek a bankszámláik zárolásáról. Kiderült ugyanis, hogy 2005 és 2010 között több mint 60 millió forintot utaltak át maguknak jogosulatlanul - közölte a rendőrség.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 03. 07:15, hétfő | Helyi
Labdarúgó NB I - Legyőzte a Zalaegerszeget és élre állt a Debrecen
A Debreceni VSC hazai pályán 2-1-es győzelmet aratott a Zalaegerszeg felett a labdarúgó Fizz Liga 12. fordulójának vasárnap esti zárómérkőzésén.
2025. Augusztus 28. 07:51, csütörtök | Helyi
Bajnokok Ligája - Elindultak a budapesti döntő előkészületei
A Puskás Arénában lezajlott a labdarúgó Bajnokok Ligája budapesti döntőjének előkészületeit beindító első munkaértekezlet.
2025. Augusztus 17. 00:00, vasárnap | Helyi
Vida Beni ismét gokartban!
Augusztus közepén rendezték az RMC Hungary Gokart Országos Bajnokság IV. fordulóját, ezúttal Kecskeméten.
2025. November 03. 07:18, hétfő | Életmód
Enyedi Ildikó díjat nyert a valladolidi filmfesztiválon
Enyedi Ildikó új filmje, a Csendes barát díjat nyert a 70. Valladolid Nemzetközi Filmfesztiválon. Az alkotást a Silver Spike Award-dal (Ezüst Tüske-díjjal) ismerték el.
