Hírek
2016. December 26. 12:22, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Újszülöttet találtak a miskolci megyei kórház inkubátorában
Egészséges újszülöttet találtak Miskolcon a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktatókórház előtt kihelyezett inkubátorban szombat este
- közölte Csiba Gábor, az intézmény főigazgató főorvosa hétfőn az MTI-vel. A 3360 grammos, 50 centiméteres kisfiú a kórház koraszülött osztályára került, a nővérek Karácsonyi Zétény nevet adták neki - mondta Csiba Gábor.
A főigazgató főorvos arról is beszámolt, hogy a kórház főbejárata előtt 1998-ban elhelyezett inkubátorban a kisfiú volt a tizenkettedik újszülött, akit találtak.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 15. 10:00, vasárnap | Belföld
Már elérhetők az adóbevallási tervezetek
2026. Március 15. 08:08, vasárnap | Belföld
Március 15. - Kitüntetések - Kossuth-díj
2026. Március 15. 08:07, vasárnap | Belföld
Sulyok Tamás: a magyar tudomány és kultúra képviselői összefognak minket
2026. Március 14. 13:00, szombat | Belföld
Steiner Attila: 31,5 milliárd forintból újulnak meg kórházak az országban
Nyolc kórház energetikai fejlesztésére nyílik lehetőség 31,5 milliárd forint uniós forrásból - jelentette be az Energiaügyi Minisztérium energetikáért felelős államtitkára pénteken Budapesten.
