Hírek
2017. November 27. 19:38, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Több mint 200 tonna tartós élelmiszert gyűjtött az Élelmiszerbank

Az országszerte mintegy 120 településén zajló hétvégi akció során mintegy 236 tonna tartós élelmiszert gyűjtött 5000 önkéntes segítségével a Magyar Élelmiszerbank Egyesület.
Az Élelmiszerbank közlése szerint az adományokból a szervezők több mint 39 ezer csomagot állítanak össze, amelyeket karitatív szervezetek közreműködésével még karácsony előtt eljuttatnak a rászoruló családokhoz.
Partnerei segítségével a szervezet idén péntektől vasárnapig mintegy 200 budapesti és vidéki áruházban várta a vásárlók tartósélelmiszer-felajánlásait, amelyek idén öt százalékkal meghaladták a tavaly gyűjtött mennyiséget.
Fotó:elelmiszerbank.hu
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 17. 07:06, péntek | Belföld
Október 23. - Változatos programokkal várja az érdeklődőket a Terror Háza Múzeum
2025. Október 17. 07:03, péntek | Belföld
Vitályos Eszter szerint háborúba vinné a magyar fiatalokat a Tisza
Nem akarjuk, hogy a fiainkat Ukrajnába vigye a Tisza, ez nem a mi háborúnk. Mint egy 22 éves fiú édesanyja ezért én is aláírom a Nem a mi háborúnk petíciót - tette közzé a kormányszóvivő csütörtöki Facebook-posztjában.
2025. Október 17. 07:02, péntek | Belföld
Orbán Viktor telefonon egyeztetett Donald Trumppal
2025. Október 17. 07:02, péntek | Belföld
Donald Trump szerint két héten belül lehet találkozója Vlagyimir Putyinnal Budapesten
Donald Trump szerint két héten belül létrejöhet a találkozója Vlagyimir Putyin orosz elnökkel Budapesten. Az amerikai elnök erről egy fehér házi eseményen beszélt csütörtökön.