Hírek
2013. Június 30. 05:00, vasárnap |
Belföld
Forrás: orientpress
Szerdától igazi strandidő lesz

Vasárnap még felhős lesz az ég, helyenként zivatarok is kialakulhatnak, hétfőtől viszont napos időre számíthatunk, a hőmérséklet fokozatosan 29 fokig emelkedik - ígéri előrejelzésében a köpönyeg.hu.
Vasárnap a napsütést gomolyfelhők zavarhatják, melyekből elszórtan - nagyobb eséllyel északkeleten - fordulhat elő zápor, zivatar. Az északnyugati szél több helyen megerősödik. 24 fok körül alakulhat a délutáni órák hőmérséklete.
Hétfőn többórás napsütésre számíthatunk, melyet csak néha zavarhatnak felhők. Csupán elvétve alakulhat ki zápor. Melegszik a levegő: délután 25 fok körüli értékeket mutathatnak a hőmérők.
Kedden és szerdán derült időre van kilátás, miközben tovább erősödik a nappali felmelegedés. Kedden 27, szerdán már 29 fok körül várható a csúcsérték, azaz visszatér az igazi strandidő.
Csütörtökön és pénteken ugyan gyakrabban növekedhet meg a gomolyfelhőzet, csak egy-egy frissítő zápor, zivatar fordul elő. További melegedés valószínű: országos hőség alakulhat ki, a meleg nyári idő pedig a folytatásban is kitart –derül ki az előrejelzésből.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 03. 07:34, csütörtök | Belföld
Mávinform: hosszabb a menetidő a győri fővonalon
Késésekre kell számítani kedd délután a győri vasúti fővonalon, ahol egy műszaki hibás vonat okozott fennakadást.
2025. Július 03. 07:32, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: a kormány elfogadta a 3 százalékos otthonteremtési hitelprogramot
A kormány elfogadta a 3 százalékos otthonteremtési hitelprogramot, az új támogatást mindenki igénybe veheti, aki az első saját lakását vagy házát szeretné megvenni -
2025. Július 03. 07:31, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter: a határ a csillagos ég Magyarország és az Egyesült Államok kapcsolatában
Az elmúlt hónapok során sikerült megteremteni az amerikai-magyar kapcsolatok új aranykorának stabil alapjait, Donald Trump elnök hivatalba lépése óta a barátság felváltotta a kioktatást, a vádaskodást és a megbélyegzést
2025. Július 02. 07:51, szerda | Belföld
Száz mozdonyt szerez be a MÁV 2026 végéig, ebből harminc már megérkezett
Jövő év végéig összesen 100 korszerű mozdonnyal bővül a MÁV személyszállítási flottája, ebből már 30 megérkezett és közülük 24 forgalomba is állt