Hírek
2021. November 24. 11:03, szerda |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
Penészes darált diót hívott vissza az egyik áruházlánc

A Tesco-Global Zrt. visszahívta és kivonta a forgalomból a \"TS Darált dió 200g\" megnevezésű terméket penészedés miatt - közölte a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) kedden az MTI-vel.
A hivatal termékvisszahívás adatbázisába feltöltött közleménye szerint kérik a vásárlókat, hogy ne fogyasszák ezt a terméket.
A Tesco-Global Zrt. kéri, hogy akik vásároltak ebből a dióból, azok azt vigyék vissza bármely Tesco-áruházba, a vételárat blokk hiányában is visszafizetik.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 30. 07:36, hétfő | Belföld
Nagy István: ingyen biztosítja a kormány a gazdáknak az öntözővizet
A kormány ingyenesen biztosítja a gazdák számára az öntözővizet azzal, hogy mintegy 10 milliárd forintnyi összegben átvállalja a vízdíj árának megfizetését a gazdálkodóktól
2025. Június 30. 07:36, hétfő | Belföld
Pride - Orbán Balázs: az ellenzék nyíltan azonosult egy olyan ideológiával, amelyet a magyarok többsége elutasít
A szombati Pride-on a teljes ellenzék felsorakozott a szivárványos zászló mögé, és ezzel nyíltan azonosult egy olyan ideológiával, melyet a magyar társadalom többsége elutasít
2025. Június 30. 07:35, hétfő | Belföld
Hőség - Meteorológia: extrém erős UV-B sugárzás várható hétfőn az országban
Extrém erős UV-B sugárzás várható hétfőn az országban - közölte a HungaroMet Zrt.
2025. Június 30. 07:33, hétfő | Belföld
Szijjártó Péter: az amerikai kormányzat feloldotta a paksi bővítéssel kapcsolatos szankciókat
Az amerikai kormányzat feloldotta a paksi atomerőmű bővítésével kapcsolatos szankciókat, amelyeket még a Magyarországra ellenségként tekintő, Joe Biden vezette előző adminisztráció léptetett életbe