Hírek
2018. Október 30. 20:14, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Nyomozást indított a rendőrség a Semmelweis Egyetemen történt klórgáz-mérgezés miatt

Nyomozást indított a rendőrség a Semmelweis Egyetem egyik újszülött intenzív osztályán történt klórgáz-mérgezés miatt - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) kedd este az MTI-vel.
Közleményükben azt írták: az ügyben a BRFK életveszélyt okozó testi sértés miatt indított eljárást; gyanúsítotti kihallgatás nem történt.
További tájékoztatást a folyamatban lévő nyomozás érdekeire való tekintettel nem adnak - írták.
Elsőként a Magyar Hang számolt be arról, hogy klórgáz-mérgezés történt szombatról vasárnapra virradóra a Semmelweis Egyetem Üllői úti újszülött intenzív osztályán.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 18. 07:14, szerda | Belföld
Parajd - Az SZTE mérései szerint határérték alatti volt a Maros és a Tisza sókoncentrációja a hétvégén
A Szegedi Tudományegyetem (SZTE) szakembereinek mérései szerint a hazai határérték alatti volt a víz sókoncentrációja a Maros magyarországi és a Tisza szegedi szakaszán a hétvégén
2025. Június 18. 07:10, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: az elmúlt évek egyik legjelentősebb evakuációs műveletére került sor
Az elmúlt évek egyik legjelentősebb evakuációs művelete került biztonságos szakaszba, a kormány 87 magyar és egy amerikai állampolgárt szállított haza a Közel-Keletről
2025. Június 18. 07:05, szerda | Belföld
Orbán Viktor: a tét Magyarország energiaellátása
Tegnap elindult egy fontos csata Brüsszelben. A tét Magyarország energiaellátása - írta Orbán Viktor miniszterelnök keddi Facebook-bejegyzésében.
2025. Június 17. 07:21, kedd | Belföld
Orbán Viktor: ma is bátorság kell ahhoz, hogy szabadok maradhassunk
Ma is bátorság kell ahhoz, hogy szabadok maradhassunk - jelentette ki a miniszterelnök hétfőn, az ötvenhatos vértanúk emléknapján.