Hírek
2013. December 31. 05:20, kedd |
Helyi
Forrás: MTI
Nem teljesít fényesen az amerikai mozikban az új Bieber-dokumentumfilm
A Justin Bieberről szóló új dokumentumfilm mindössze 4,3 millió dolláros bevételt produkált az észak-amerikai mozikban a megjelenését követő öt napon, ezzel jócskán elmaradt a kanadai popénekes első filmjének sikereitől.
A filmet forgalmazó Open Road Films szerint a fiatal előadó Believe című koncertfilmjének összköltsége mindössze ötmillió dollár volt és nagyjából ugyanekkora összeget fordítottak a film népszerűsítésére is. Az alkotók kifejezett célja volt, hogy kizárólag Bieber rajongótáborát szólítsák meg. Az alkotás mindenesetre jócskán elmarad a popsztár 2011 februárjában bemutatott Never Say Never című dokumentumfilmjétől.
Az Észak-Amerikában 29,5 millió dolláros nyitóbevételt produkáló Never Say Never összesen 73 millió dollárt hozott a konyhára, és ezzel minden idők legsikeresebb koncertfilmje lett az Egyesült Államokban. A mostani előrejelzések szerint ezzel szemben a Believe, amelyet a kanadai popénekes első koncertfilmjét is jegyző Jon M. Chu rendezett, talán eléri a tízmilliós határt.

A Believe lekörözte Katy Perry: Part of Me című dokumentumfilmjét a legrosszabb nyitóbevételt produkáló új - fiatal popénekesekről szóló - dokumentumfilmek mezőnyében. Perry filmje tavaly nyáron szerény 7,1 millió dolláros nyitóbevételt hozott - adta hírül a The Hollywood Reporter online kiadása.
Elemzők szerint az új Bieber-dokumentumfilm iránti érdeklődés hiánya talán azzal magyarázható, hogy az ifjú popsztár viselkedése alaposan megváltozott az utóbbi időkben, és az édesanyák talán már nem szívesen engedik el új koncertfilmjére fiatalabb gyermekeiket.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 07. 10:12, vasárnap | Belföld
A kényelmi díj eltörlésével több mint félmilliárd forint marad az autósoknál
Szeptember óta az autópálya-matrica online megvásárlása nem kerül többe annál, mintha benzinkúton szereznénk be, a kényelmi díj eltörlésével idén ősszel több mint félmilliárd forint marad az autósoknál
2025. December 07. 10:06, vasárnap | Életmód
Agroinform.hu: a fenyőfát vásárlók háromnegyede idén is hazai termelők termékeit díszítheti fel
December első hetében tömegesen is elkezdődött a fenyőfák árusítása az alkalmi árusok utcai és piaci standjain, a vásárlók háromnegyede idén is hazai termelők termékeit díszítheti fel otthonában
2025. December 06. 08:51, szombat | Sport
Vb-2026 - Újonccal is azonos csoportba került a címvédő argentin csapat
A címvédő argentin válogatott az osztrák, az algériai és az újonc jordán együttessel került azonos csoportba a 2026-os labdarúgó-világbajnokság Washingtonban rendezett pénteki sorsolásán.
2025. December 06. 08:51, szombat | Belföld
Maruzsa Zoltán: januártól átlagosan tíz százalékkal emelkedik a pedagógusok bére
Januártól átlagosan tíz százalékkal emelkedik a pedagógusok bére - közölte a Belügyminisztérium köznevelési államtitkára pénteken Facebook-oldalán.
