Hírek
2011. November 03. 07:53, csütörtök |
Bulvár
Forrás: STOP
Meglepő húzásra készül a különös énekesnő

Amikor Lady Gaga Indiában járt, állítólag könyörgött menedzsmentjének, hogy ingyenes énekórákat tarthasson két árvaházban.
Látogatása során arról is megpróbált tájékozódni, mi kell ahhoz, hogy saját alapítványt tudjon létrehozni a hátrányos helyzetű gyermekek számára. Egy bennfentes szerint Lady Gaga nem szeret csak úgy fejest ugrani a semmibe, alaposan utánajár mindennek, hogy tényleg valami nagy dolgot hozzon létre.
Az énekesnő először már létező intézményeknek akar segíteni, utána pedig jöhet a saját árvaház, ha úgy érzi, hogy valóban eljut a címzettekhez a segítség - írja az Új Ász.
STOP
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 18. 07:15, szerda | Bulvár
Cseh László is vízbe ugrik szombaton a harmadik MOL Campus Öbölúszáson
Szombaton harmadik alkalommal rendezik meg a MOL Campus Öbölúszást, amelyen több mint 1600-an ugranak vízbe.
2025. Június 17. 07:25, kedd | Bulvár
A Pajta kapta az idén az Év étterme díjat
Az őriszentpéteri Pajta nyerte el az idén a Dining Guide Év étterme díjat, míg a Best Of The Best címet továbbra is a Stand őrzi.
2025. Június 15. 08:30, vasárnap | Bulvár
Legkorábban június 19-én indulhat újra magyar az űrbe
Legkorábban június 19-én indulhat az Axiom-4 misszió legénysége, köztük Kapu Tibor kutatóűrhajós a Nemzetközi Űrállomásra (ISS) - tette közzé a HUNOR program a Facebook-oldalán szombaton.