Hírek
2021. Március 17. 09:10, szerda |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
Meghalt 195 beteg, 3456-tal nőtt a fertőzöttek száma
Meghalt 195, többségében idős, krónikus beteg, és újabb 3456 magyar állampolgárnál mutatták ki a koronavírus-fertőzést
- közölte a koronavirus.gov.hu szerdán, kiemelve: eddig 1 397 342 embert oltottak be Magyarországon, közülük 406 746-an már a második dózist is megkapták.
A kormányzati portálon azt írták: 532 578-ra nőtt a Magyarországon azonosított fertőzöttek száma. Az elhunytaké 17 421-re emelkedett, a gyógyultak száma 359 061. Az aktív fertőzöttek száma 156 096-ra nőtt.
Kórházban 10 284 koronavírusos beteget ápolnak, közülük 1167-en vannak lélegeztetőgépen.
Hatósági házi karanténban 44 648-an vannak, a mintavételek száma 4 136 190-re nőtt.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 23. 20:10, kedd | Belföld
V4-csúcs - Magyar Péter: a visegrádi négyek együttműködése visszatért
A visegrádi négyek együttműködése visszatért - mondta a magyar miniszterelnök kedden Gödöllőn, a visegrádi együttműködés (V4) kormányfőinek találkozója után tartott sajtótájékoztatón.
2026. Június 23. 09:04, kedd | Belföld
Magyar Péter: arra számítunk, hogy a legfőbb ügyész rövidesen le fog mondani
Arra számít a kormány, hogy a legfőbb ügyésznek rövidesen le kell mondania, és le is fog mondani - mondta hétfőn sajtótájékoztatón Magyar Péter miniszterelnök, Budapesten.
2026. Június 22. 14:00, hétfő | Belföld
Hőség - Hegedűs Zsolt: vigyázzunk magunkra és figyeljünk egymásra!
Vigyázzunk magunkra és figyeljünk egymásra! - erre kért mindenkit a hőség miatt az egészségügyi miniszter vasárnap, azt hangsúlyozva: ilyenkor a legfontosabb, hogy pótoljuk a folyadékot.
