Hírek
2018. Június 17. 18:45, vasárnap |
Külföld
Forrás: mti
Maradona elnézést kért, amiért a lelátón dohányzott

Diego Maradona, az argentinok korábbi kiváló labdarúgója, majd szövetségi kapitánya elnézést kért, amiért a lelátón dohányzott az oroszországi világbajnokság szombati Izland-Argentína csoportmérkőzésén.
Maradona a díszpáholyban szivarozott, az erről készült képek pedig néhány óra alatt bejárták a világhálót.
A világbajnok futballista a közösségi oldalán úgy fogalmazott: nehéz és feszültséggel teli nap volt a szombati az argentinok számára, hiszen délután mutatkoztak be a tornán. Csapatuk végül csupán 1-1-es döntetlent játszott, részben Lionel Messi kihagyott büntetője miatt.
"Mindannyian másként éljük át ezeket a dolgokat. Őszintén szólva, nem tudtam, hogy nem szabad dohányozni a stadionokban. Elnézést kérek mindenkitől, a szervezőktől is" - írta Maradona, majd felszólította honfitársait, hogy jobban szurkoljanak a válogatottak, mint valaha.
Az argentinok legközelebb csütörtökön lépnek pályára, amikor Horvátországgal találkoznak Nyizsnyij Novgorodban.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 21. 08:47, vasárnap | Külföld
Donald Trump telefonon tárgyalt a kínai elnökkel
Donald Trump amerikai elnök nagyszerűnek nevezte a kínai elnökkel folytatott pénteki telefonbeszélgetését, amiről elmondta, hogy csaknem két órán keresztül tartott, és számos témát érintett.
2025. Szeptember 21. 08:42, vasárnap | Külföld
Százezres tömeget várnak Charlie Kirk amerikai konzervatív aktivista búcsúztatására
2025. Szeptember 20. 09:12, szombat | Külföld
Az EU határozott fellépést ígért az Észt légtér megsértése kapcsán
Ursula von der Leyen, az Európai Bizottság elnöke határozott fellépést ígért provokáció esetére azt követően, hogy pénteken három orosz MiG-31-es vadászgép lépett be engedély nélkül Észtország légterébe és 12 percig tartózkodott
2025. Szeptember 19. 07:31, péntek | Külföld
Brit miniszterelnök: London és Washington együttműködik a globális konfliktusok megoldásában
Keir Starmer brit miniszterelnök szerint Nagy-Britannia és az Egyesült Államok szorosan együttműködik a globális konfliktusok megoldásában.