Hírek

2020. Június 07. 15:00, vasárnap | Sport

Labdarúgó NB I - Kondás Elemér lett a Debrecen vezetőedzője

Kondás Elemér vette át Vitelki Zoltántól a labdarúgó OTP Bank Ligában a kiesés elkerüléséért küzdő Debrecen vezetőedzői posztját.

A hajdúsági futballklub vasárnap a honlapján jelentette be, hogy kedd este már az 56 éves szakember irányítja majd a csapatot az Újpest elleni, idegenbeli bajnoki mérkőzésen. A DVSC szakmai stábjában Dombi Tibor is helyet kapott, aki pályafutása során 437 bajnokin lépett pályára a Lokiban.
Kondás Elemér 2011 és 2016 között már volt a Debrecen vezetőedzője, és a csapattal két-két bajnoki címet és Magyar Kupát nyert.
A 49 esztendős Vitelki Zoltán tavaly december 30-án vette át a Debrecen vezetőedzői posztját, amelyről Herczeg András december 27-én mondott le. Vitelki irányításával 12 bajnoki meccsen 3-3 győzelem és döntetlen mellett hatszor kapott ki a DVSC, legutóbb pénteken a sereghajtó és az élvonaltól már biztosan búcsúzó Kaposvárral játszott hazai környezetben 1-1-es döntetlent.
A Debrecen 27 forduló után 31 ponttal a tizedik helyet foglalja el az NB I tabelláján.

Ezek érdekelhetnek még

2020. Július 09. 14:39, csütörtök | Sport

Rallycross: World Premiere 2020

Kedves versenyzők, szurkolók, sportbarátok!

2020. Július 09. 10:13, csütörtök | Sport

Gender Racing Team – Salzburgring Motorsport Festival

Fesztivállal indul a versenyszezon!

2020. Július 08. 07:01, szerda | Sport

Apa és fia egy raliautóban

Két év kihagyás után jó volt újra látni Vadkutyát azaz Nedecki Lászlót az Integra Group Rally-n. Tette ezt egyszem fiával a kisvadkutyával ifj. Nedecki Lackóval.

2020. Július 03. 08:07, péntek | Sport

Kiderült, hogy ki a legértékesebb magyar sportoló - TOPLISTA

A Forbes magazin magyar kiadásának felmérése alapján továbbra is, immár hatodik éve a háromszoros olimpiai bajnok úszó, Hosszú Katinka a legértékesebb magyar sportoló.