Hírek
2017. Május 08. 07:32, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Kigyulladt egy személyvonat motortere Vasban

Tűz keletkezett egy személyszállító vonat motorterében, Vas megyében, a lángok az utastérre nem terjedtek át, az utasok közül nem sérült meg senki - közölték a Vas Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság honlapján.
A tájékoztatás szerint a jármű Hegyfalu állomáson állt meg, a lángokat vasúti szakemberek fojtották el még a sárvári tűzoltók kiérkezése előtt.
Hozzátették: a tűzoltók jelenleg már az utómunkálatokat végzik, lehűtik a felizzott motorteret és átvizsgálják a járművet. A vonaton tizenhatan utaztak, az utasokért mentesítő járatot indított a vasúttársaság.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 20. 09:10, szombat | Belföld
Nyúlhúsfogyasztást népszerűsító kampány indult
2025. Szeptember 20. 09:07, szombat | Belföld
Eltemették Kásler Miklóst Sárváron
Szülővárosában, Sárváron pénteken eltemették Kásler Miklós Széchenyi-díjas onkológust, egyetemi tanárt, volt emberierőforrás-ügyi minisztert, aki életének 76. évében, szeptember 5-én hunyt el.
2025. Szeptember 19. 07:35, péntek | Belföld
Védelmi innovációs tanszék alakult a győri egyetemen
A védelmi innovációval és a kritikus infrastruktúrák védelmével foglalkozó tanszéket hoztak létre a győri Széchenyi István Egyetem innovációs parkjában -