Hírek
2024. Február 05. 15:20, hétfő |
Belföld
Forrás: MTI
Késnek a vonatok a győri fővonalon
Megsérült áramszedő miatt késnek a vonatok a győri fővonalon - közölte a Mávinform hétfő délután a Facebook-oldalán.
Azt írták, Biatorbágy és Herceghalom között megsérült a Bécsbe tartó Csárdás EuroCity áramszedője, emiatt a két állomás között csak egy vágányon közlekednek a vonatok. A győri fővonalon 15-30 perccel hosszabb menetidőre, kimaradó elővárosi járatokra lehet számítani.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 11. 07:23, szerda | Belföld
Veszprém megyében folytatta kampányát Orbán Viktor
A háború szele lengi körül Magyarországot; a következő választásnak a legnagyobb tétje, hogy lesz-e olyan kormányunk, amely kívül tudja tartani Magyarországot egy háborún - jelentette ki Orbán Viktor kedden Balatonfüreden.
2026. Március 10. 16:00, kedd | Belföld
Orbán Viktor a gazdaszervezetek és a fuvarozók képviselőivel egyeztetett
2026. Március 10. 13:00, kedd | Belföld
Szijjártó Péter: ismét bekérették a magyar nagykövetet az ukrán külügyminisztériumba
2026. Március 10. 07:28, kedd | Belföld
Orbán Viktor: a benzin és a gázolaj esetében is védett árat vezet be a kormány
A benzin és a gázolaj esetében is védett árat vezet be a kormány, az intézkedés éjféltől lép életbe - jelentette be Orbán Viktor hétfőn a Facebookon.
