Hírek
2014. Június 19. 13:21, csütörtök |
Belföld
Forrás: MTI
Karambol miatt csak egy sávon lehet közlekedni az M7-esen a főváros felé Érdnél
Három személyautó ütközött össze, egy ember megsérült az M7-es autópálya Budapest felé vezető oldalán Érd térségében, a három sávból kettőt lezártak - közölte a Országos Rendőr-főkapitányság kommunikációs szolgálata csütörtökön az MTI-vel.
Tájékoztatásuk szerint a karambol fél tizenkettőkor, az autópálya 18-as kilométerénél, az érdi lehajtó közelében történt. A baleset miatt két sávot átmenetileg lezártak, így csak egy sávon lehet haladni, az arra közlekedők torlódásra számíthatnak.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 27. 14:00, szombat | Belföld
Magyar Péter: Magyarországon kiemelkedően magas az eurózónához való csatlakozás támogatottsága
Magyarországon kiemelkedően magas, 70-75 százalék körüli az eurózónához való csatlakozás támogatottsága
2026. Június 27. 11:00, szombat | Belföld
Tanács Zoltán: a robotika elképesztő sebességű iparág
A robotika elképesztő sebességű iparág - hangoztatta Tanács Zoltán tudományos és technológiai miniszter pénteken Győrben
2026. Június 26. 19:00, péntek | Belföld
Budapestre utazik az egyenlőségért felelős EU-biztos, részt vesz a Pride-felvonuláson is
Budapestre utazik pénteken Hadja Lahbib, az Európai Bizottság egyenlőségért felelős biztosa
2026. Június 26. 10:00, péntek | Belföld
V4 csúcs - Ruszin-Szendi Romulusz: a V4 védelmi miniszteri együttműködés újra él
\"Azt tudom önöknek jelenteni, hogy a V4 védelmi miniszteri együttműködés újra él\" -
