Városlista
2026. június 2, kedd - Anita, Kármen

Hírek

2019. December 06. 09:51, péntek | Belföld
Forrás: mti

Ismét a Sziget lett az angolok kedvenc külföldi fesztiválja

Ismét a Sziget lett az angolok kedvenc külföldi fesztiválja

Idén is a Szigetet választották a legjobb külföldi fesztiválnak a UK Festival Awards díjátadóján, ahol egy kategóriában a kontinens Anglián kívüli fesztiváljait is díjazzák - közölte a Sziget sajtóirodája az MTI-vel.

A közleménye szerint péntekre virradó éjszaka adták át az Egyesült Királyság legjobb fesztiváljait minősítő UK Festival Awards díjait, ahol egy külön kategóriában a legjobb Anglián kívüli fesztivált is megválasztották. A "Best Overseas Festival", azaz a legjobb külföldi fesztivál kategóriában 2018 után idén is a Sziget vitte el a pálmát.

A díjátadó Facebook-odalán közzétett eredmények szerint a legjobb nagyfesztivál idén is a Donington parki Download lett, a legjobb közepes méretű fesztivál a Bluedot, a legjobb fellépőlistáért pedig a Parklife Festival-t díjazták.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 02. 13:00, kedd | Belföld

Agrárközgazdasági Intézet: a tavaszi vetéssel az ország nagy részén végeztek május közepére

A tavaszi gabonafélék vetése az előirányzott terület 97,5 százalékán fejeződött be május 14-ig, kisebb arányban, mint egy éve.

2026. Június 02. 12:00, kedd | Belföld

Életveszélyes állapotban mentették ki a férfit az összeomlott épület romjai alól Székesfehérváron

Kimentették a férfit az összeomlott, bontás alatt lévő, négyemeletes ipari épület romjai alól Székesfehérváron, az állapota instabil, súlyos-életveszélyes -

2026. Június 02. 11:00, kedd | Belföld

Orbán Anita elsőként a holland külügyminisztert fogadta

Orbán Anita külügyminiszter a választás után elsőként holland partnerét, Tom Berendsent fogadta hivatalos látogatáson a Külügyminisztériumban hétfőn.