Városlista
2025. december 29, hétfő - Tamás

Hírek

2019. Május 28. 12:03, kedd | Belföld
Forrás: police.hu

Idegen házba ment aludni az ittas férfi

Idegen házba ment aludni az ittas férfi

A várpalotai rendőrök rongálás vétség és magánlaksértés vétség miatt nyomoznak egy 27 éves helyi férfi ellen.

Az eljárás adatai szerint a sértett május 26-án 9 óra körül tett bejelentést a rendőrségre, hogy családi házának emeleti szobájában egy ismeretlen férfi alszik. A bejelentő a rendőröknek elmondta, hogy külföldi útjáról hazaérkezve azt tapasztalta, hogy ingatlanának bejárati ajtaján a zárat megrongálták, majd a házban rálelt az ágyban alvó személyre.

A helyszínre érkező rendőrök a férfit felébresztették, előállították a Várpalotai Rendőrkapitányságra és gyanúsítottként kihallgatták. Cs. Roland a nyomozóknak azt mondta, hogy az előző estét barátaival egy szórakozóhelyen töltötte, ahol alkoholt fogyasztott, és véleménye szerint ez bátorította fel arra, hogy saját otthona helyett egy idegen házban aludjon.

A 27 éves várpalotai lakos ellen rongálás vétség és magánlaksértés vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat nyomozást a Várpalotai Rendőrkapitányság.

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 29. 07:43, hétfő | Belföld

Fagyos, szeles idő lesz az év utolsó napjaiban

2025. December 28. 07:44, vasárnap | Belföld

Bakondi György aggódik a párizsi közbiztonság helyzete miatt

Súlyos közbiztonsági válsághelyzetet jelző bűncselekmény-sorozat történt Párizsban, ahol egy afrikai származású bevándorló késelt meg három nőt -

2025. December 28. 07:43, vasárnap | Belföld

Navracsics Tibor: az önkormányzati rendszer módosításáról kezd konzultációt januárban a kormány

Az önkormányzati rendszer módosításáról kezd konzultációt januárban a kormány - jelentette be a közigazgatási és területfejlesztési miniszter szombaton a Facebook-oldalán közzétett videóban.