Hírek
2024. Május 28. 07:50, kedd |
Sport
Forrás: MTI
Hosszú Katinka 200 vegyesen három másodpercre van az olimpiai szinttől

Hosszú Katinka hétfőn 200 méter vegyesen versenyzett a londoni nemzetközi úszóversenyen, de a háromszoros olimpiai bajnok ezen a távon is messze van a párizsi olimpiai szinttől.
A 35 éves Hosszú az AP Race London International 2024 elnevezésű viadalon a rövidebb vegyes számban a hivatalos eredményjelző szerint 2:14.37 perces idővel negyedik lett. Az áprilisi országos bajnokságon 2:15.50 perc alatt ért célba.
Az olimpiai induláshoz 2:11.47-et kellene teljesítenie.
A kilencszeres nagymedencés világbajnok Hosszú vasárnap 400 vegyesen 4:43.66 percet úszott, s messze van a 4:38.53-as olimpiai szinttől.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 22. 07:05, szerda | Sport
Bajnokok Ligája - Idegenben hét gólt szerzett a címvédő PSG
A címvédő Paris Saint-Germain 7-2-re nyert a Leverkusen vendégeként a labdarúgó Bajnokok Ligája-alapszakasz harmadik fordulójának keddi játéknapján.
2025. Október 22. 07:01, szerda | Sport
Magyar labdarúgó-válogatott - Hétfőn kezdődik a jegyértékesítés az írek elleni hazai vb-selejtezőre
Hétfőn kezdődik a jegyértékesítés a magyar labdarúgó-válogatott utolsó világbajnoki selejtezőmérkőzésére, melyet ír csapattal játszik november 16-án a Puskás Arénában.
2025. Október 20. 08:04, hétfő | Sport
Labdarúgó NB I - Izgalmas döntetlen az Újpest-Ferencváros rangadón
A közel két hónapja nyeretlen, házigazda Újpest meglepetésre 1-1-es döntetlent ért el az ősi rivális, címvédő Ferencváros ellen a labdarúgó Fizz Liga tizedik fordulójának vasárnapi zárómérkőzésén.