Hírek
2020. Március 21. 17:03, szombat |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Hétfőtől reklámmentes lesz az M5 csatorna
Hétfőtől reklámmentes lesz az M5 kulturális csatorna és hamarosan az alsó tagozatos korosztálynak is szolgál oktatási tartalmakkal - tájékoztatta az MTVA Sajtó Osztálya pénteken az MTI-t.
"Az M5 kulturális csatorna a járványügyi helyzetre való tekintettel hétköznaponként reggel 8:00 és este 20:30 között oktatási tartalmaival igyekszik segíteni az otthon tanuló diákokat. A tanulók érdekében a közmédia úgy döntött, hogy hétfőtől - még zökkenőmentesebbé teszi az adásfolyamot és ezért a társadalmi célú hirdetéseket leszámítva - reklámmentesé teszi az M5 csatornát" - olvasható a közleményben.
Mint írták, a szülők és tanárok kérésének eleget téve hamarosan az alsós korosztálynak is szolgálnak oktatási tartalmakkal.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 03. 07:20, kedd | Belföld
NAV: a napokban mindenki megkapja az igazolásokat az szja-bevalláshoz
2026. Február 03. 07:19, kedd | Belföld
Kiemelkedő a nemzetközi érdeklődés a reptéri közvetlen vasúti kapcsolatának megvalósítására kiírt koncessziós eljárás iránt
2026. Február 03. 07:18, kedd | Belföld
Magyar Államkincstár: jövő héten folyósítják a februári nyugdíj mellett a 13. és 14. havi ellátást
2026. Február 03. 07:16, kedd | Belföld
Orbán Viktor: az Európai Néppárt katonai szövetséget akar csinálni az unióból
A Tisza tartótisztjei a hétvégén Zágrábban jöttek össze. Itt két célt fogadtak el, ezt el is mondták: a vétójogot Európában meg kell szüntetni, az unióból pedig egy katonai szövetséget kell csinálni -
