Hírek
2017. Június 09. 07:24, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Háromnapos intenzív rendőrségi akció az ittas vezetők miatt
Háromnapos, országos közlekedésbiztonsági akciót indít pénteken az ittas és a bódult állapotban vezetők kiszűrésére a rendőrség.
Az Országos Rendőr-főkapitányság (ORFK) internetes oldalán azt közölte: az Európai Közlekedésrendészeti Szervek Hálózata - TISPOL - éves ellenőrzési terve alapján a rendőrség Magyarország egész területén fokozottan ellenőrzi a gépjárműveket péntek és vasárnap között.
Az akció része az európai szintű, összehangolt közúti ellenőrzésnek. A háromnapos kampány célja az ittas vagy bódult állapotban lévő járművezetők kiszűrése.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 04. 07:45, kedd | Belföld
Meteorológia: átlag közeli hőmérsékletű és száraz volt az október
Átlag közeli hőmérsékletű és száraz volt az október - közölte a HungaroMet Zrt. a honlapján hétfőn.
2025. November 04. 07:37, kedd | Belföld
Orbán Viktor vizsgálatot rendelt el a Tisza Párt adatszivárgási botránya miatt
Súlyos adatszivárgási botrány a Tiszánál. 200 ezer honfitársunk személyes adatai kerültek ukrán kézbe. Elrendeltem az ügy azonnali kivizsgálását! - írta Orbán Viktor miniszterelnök hétfőn a Facebookon.
2025. November 04. 07:36, kedd | Belföld
Navracsics Tibor: Magyarország az uniós forrásokat leghatékonyabban felhasználó tagállamok közé tartozik
Magyarország az uniós forrásokat leghatékonyabban felhasználó tagállamok közé tartozik.
2025. November 03. 07:16, hétfő | Belföld
Esővel és lehűléssel kezdődik november első hete, majd száraz, nyugodt idő várható
Esővel és lehűléssel kezdődik november első hete, majd keddtől már nyugodt, csendes őszi idő várható csapadék nélkül.
