Hírek
2017. Március 06. 20:01, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Halálra gázolt egy embert a vonat Nyírbátornál
Halálra gázolt egy embert a vonat a nyírbátori vasútállomásnál hétfő este - tájékoztatta a Mávinform sajtóügyeletese az MTI-t.
Kavalecz Imre közleményében azt írta: egy Debrecenből Mátészalkára tartó vonat gázolt. A hatósági intézkedések ideje alatt Nyírgelse és Nyírbátor között vonatpótló autóbuszok járnak.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 16. 07:04, csütörtök | Belföld
Magyar Péter lemondásra szólította fel a köztársasági elnököt
Magyar Péter, a Tisza Párt vezetője lemondásra szólította fel Sulyok Tamás köztársasági elnököt szerdán, kettejük megbeszélésén. Az államfő a Tisza Párt vezetőjének elmondása szerint jelezte: \"megfontolja a felvetést\".
2026. Április 15. 15:00, szerda | Belföld
Uniós szóvivő: a helyreállítási alap forrásainak lehívásához Magyarországnak teljesítenie kell a szupermérföldköveket
Ahhoz, hogy Magyarország hozzáférjen az Európai Unió helyreállítási és ellenállóképességi alapjának (RRF) forrásaihoz, teljesítenie kell az úgynevezett szupermérföldköveket
