Hírek

2011. December 15. 06:54, csütörtök | Sport
Forrás: mno.hu/MTI

Győzött az Eger

Megszerezte első győzelmét a Bajnokok Ligája főtábláján az Eger férfi-vízilabdacsapata, amely a C csoport szerdai, 4. fordulójában négy góllal verte a vendég szerb Partizán Beogradot.

Hazai álomkezdés (3-0) után megpróbáltak zárkózni a szerbek, de az Eger nem engedte ki a kezéből a vezetést. A negyedik negyedben, kétgólos hazai vezetésnél Szécsi ötméterest hárított, s ez végképp padlóra küldte a belgrádiakat. A magyar bajnok örömjátékkal zárt és megszerezte első pontjait.

Gerendás György vezetőedző boldogan értékelt: „Soha nem gondoltam volna, hogy a Belgrád ellen lesz olyan meccsem, hogy 3-4 perccel a vége előtt akár már haza is mehetnék.”

eredmény:
BL, C csoport, 4. forduló:
ZF-Eger – Partizán Beograd (szerb) 12-8 (3-0, 2-3, 2-3, 5-2)
góldobók: Graham, Hosnyánszky 3-3, Biros 2, Varga, Seman, Kovács G., Bátori, illetve S. Mitrovic 3, Aleksic 2, Cuk, Radovic, Surányi.

korábban:
Szeged-Beton VE – TEVA-Vasas-UNIQA 12-12 (3-5, 4-4, 4-3, 1-0)

A csoport állása: 1. Vasas 8 pont, 2. Szeged 7, 3. Partizan 4, 4. Eger 3

Ezek érdekelhetnek még

2024. Április 13. 06:00, szombat | Sport

Női kézilabda olimpiai selejtező - Magyarország-Svédország 28-25

A magyar női kézilabda-válogatott 28-25-re legyőzte Svédországot a debreceni olimpiai selejtezőtorna pénteki, második fordulójában, így csak akkor nem szerez kvótát, ha vasárnap öt vagy több góllal kikap Japántól.

Sós Csaba: Milák egyedi utat jár, de jóval előrébb tart, mint amire számítani lehetett

A szövetségi kapitány szerint Milák Kristóf egyedi utat jár be, és az úszók pénteken zárult országos bajnokságán jobban teljesített, mint amire ő számított.

Cseh vezetés a prológ után, László Martinék másodikok

2024. Április 12. 06:46, péntek | Sport

Közel 100 vetélytárssal küzd meg - Gender Tamás Junior

Gender Tamás Junior 2024.04.10-13. között Franciaországban, Champions of the Future (RGMMC) bajnokság keretein belül, Val d\'Argenton-ban a Circuit de karting du Val d\'Argenton-on versenyez.