Hírek
2017. Május 27. 09:02, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Gyerekeket szállító busz ütközött kamionnal Budapesten

Kamionnal ütközött egy általános iskolás gyerekeket szállító autóbusz Budapest XVI. kerületében pénteken, három gyerek könnyebben megsérült - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság a rendőrség honlapján.
Az autóbusz Gödöllő irányából haladt a Szabadföld úton, amikor az M0-s autópálya felhajtója előtt összeütközött a vele párhuzamosan haladó kamionnal. A balesetben megsérült három gyereket a mentők kórházba vitték – ismertették.
A környéken helyreállt a forgalom; a baleset miatt korábban csak egy-egy sávon közlekedhettek az arra járók, és torlódás alakult ki.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 18. 07:14, szerda | Belföld
Parajd - Az SZTE mérései szerint határérték alatti volt a Maros és a Tisza sókoncentrációja a hétvégén
A Szegedi Tudományegyetem (SZTE) szakembereinek mérései szerint a hazai határérték alatti volt a víz sókoncentrációja a Maros magyarországi és a Tisza szegedi szakaszán a hétvégén
2025. Június 18. 07:10, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: az elmúlt évek egyik legjelentősebb evakuációs műveletére került sor
Az elmúlt évek egyik legjelentősebb evakuációs művelete került biztonságos szakaszba, a kormány 87 magyar és egy amerikai állampolgárt szállított haza a Közel-Keletről
2025. Június 18. 07:05, szerda | Belföld
Orbán Viktor: a tét Magyarország energiaellátása
Tegnap elindult egy fontos csata Brüsszelben. A tét Magyarország energiaellátása - írta Orbán Viktor miniszterelnök keddi Facebook-bejegyzésében.
2025. Június 17. 07:21, kedd | Belföld
Orbán Viktor: ma is bátorság kell ahhoz, hogy szabadok maradhassunk
Ma is bátorság kell ahhoz, hogy szabadok maradhassunk - jelentette ki a miniszterelnök hétfőn, az ötvenhatos vértanúk emléknapján.