Hírek
2020. Június 10. 10:06, szerda |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Folytatta a rendőrség a Pofátlan(tan)ítást - VIDEÓ
Ismét civil autókból ellenőrizték a Budapesten közlekedőket a rendőrök. Az ellenőrzés során nemcsak a szabálytalankodó autósokat, hanem a motorosokat is kiszűrték – közölte oldalán a rendőrség.
A rendőröknek ezúttal leginkább a gyorshajtókkal szemben kellett intézkedniük, de ismét volt olyan autós, aki áthajtottak a piroson. A szabálysértéseket minden esetben fedélzeti kamerával rögzítették.
Egy Audi vezetője 70 kilométer óra helyett 147 kilométeres sebességgel, egy másik Audis szintén 70 helyett 158-cal, míg volt olyan motoros, aki 70 helyett 135-tel közlekedett. A gyorshajtók közül egy kapott 45 ezer forintos bírságot, míg a legtöbb sofőrt ennél nagyobb összegre, 90 ezer forintra vagy 130 ezer forintra büntettek meg a rendőrök.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 13. 10:00, hétfő | Belföld
OGY - A tizenhetedik alaptörvény-módosításról dönt a parlament
A tizenhetedik alaptörvény-módosításról dönt az Országgyűlés hétfőn, e heti kétnapos rendkívüli ülésének első napján.
2026. Július 13. 07:22, hétfő | Belföld
Hegedűs Zsolt: nem embereket üldözünk, hanem egy rendszert bontunk le
Nem embereket üldözünk; egy rendszert bontunk le, miközben egy demokratikus rendszert építünk, törvényesen, alkotmányos úton
2026. Július 13. 07:21, hétfő | Belföld
Rétvári Bence: azért módosítják az alaptörvényt, hogy a korábbi Fidesz-KDNP-s képviselőket eltávolítsák a parlamentből
A Kereszténydemokrata Néppárt (KDNP) parlamenti frakcióvezetője szerint azért módosítják az alaptörvényt, hogy a korábbi Fidesz-KDNP-s képviselőket eltávolítsák a parlamentből.
2026. Július 12. 13:00, vasárnap | Belföld
MTVA: a közszolgálati hírszolgáltatás összehangoltan és fokozatosan újraindul a közmédia felületein
Megkezdődött a hírszolgáltatás fokozatos újraindítása az M1 képernyőjén, a közmédia rádiós felületein, valamint a digitális platformokon
