Hírek
2013. Június 25. 05:00, kedd |
Helyi
Forrás: infopest
Fergeteges Musical Est Tatán

Június 22-én a Komárom-Esztergom megyében található Tata városába érkezett négy fantasztikus előadó, akik a Művelődési Központban megrendezett Musical esten léptek fel.
Vágó Zsuzsi, Nagy Sándor, Szabó Dávid és Kocsis Dénes fergeteges produkcióval lepték meg a közönséget. A fellépők Budapestről érkeztek, és a legjobb színházi darabok zenéivel, retro slágerekkel és ismert külföldi énekesek számaival varázsoltak el mindenkit.
A nagy hőség ellenére zsúfolásig megtelt a Művelődési Ház. Elsősorban a hölgyek preferálják ezt a műfajt, ennek ellenére szép számmal képviseltették magukat az urak is.
A nézők már visszatérő vendégként fogadták Nagy Sándort és Szabó Dávidot, mivel ők nem először álltak színpadra ebben a városban. Utóbbi előadót X-faktoros szereplése óta még nagyobb ovációval fogadta a közönség.
Az énekesek többek között a Rómeó és Júlia, Rebeca, Elisabeth, Abigél és Hair című darabokból adtak elő részleteket. Nincs olyan előadás, melyen ne szólalnának meg a Nagyot nőtt az árnyék és a Lehetsz király című zeneszámok. Ezekre most is nagy ovációval reagált a hallgatóság.
Kocsis Dénes felülmúlhatatlanul énekelte el a Jézus Krisztus szupersztár rockopera dalát, a Gethsemane-t. Ezzel megmutatta komoly oldalát, de főleg tehetségét, mivel ezt a szerzeményt tartják az egyik legnehezebben énekelhető számnak. A hangulat fokozásáról, mint mindig, most is Nagy Sándor gondoskodott.
Vicces előadásmódjával, színészkedéseivel, poénkodásaival feledtette a közönséggel a kibírhatatlan hőséget. A női nézők jogosan irigykedtek Vágó Zsuzsira, aki a duettekben mindhárom partnerével megmutatta rátermettségét. Az est fénypontjaként négy igazán vidám, pörgős számmal rukkoltak elő kedvenceink a vendégek nagy örömére. A hatalmas siker és tapsvihar sem maradt el.
Jó szívvel tudom ajánlani a musical esteket azoknak, akik egy tartalmas este részesei szeretnének lenni. A fővárosban, de az ország számos kisebb-nagyobb városában fellelhetők ezek a rendezvények. Érdemes nyitott szemmel járni!
Joó Fruzsina
Ezek érdekelhetnek még
2025. Március 19. 07:58, szerda | Helyi
Erdő Péter kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által meggyilkolt vértanú pap boldoggá avatását
Erdő Péter bíboros, esztergom-budapesti érsek kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által 1944-ben meggyilkolt katolikus pap, embermentő boldoggá avatását vértanúság címén.
2025. Május 01. 22:27, csütörtök | Sport
Kronome Ákos: Egy teljesen gondmentes versenyt zártunk, és a dobogó is megvolt.
Élménybeszámoló Ákostól a pilótától, a Diósgyőr Rally után, amit a P12-es kategóriában meg is nyertek!
2025. Május 01. 08:47, csütörtök | Életmód
Fudzsimoto Szu: A Zene Háza az egyik legfontosabb projektem
Fudzsimoto Szu (Sou Fujimoto) világhírű japán építész az Oszakai Világkiállításon tartott előadást, amelyben kiemelte: a Magyar Zene Háza az egyik legfontosabb projektje.
2025. Május 01. 08:41, csütörtök | Belföld
Összeomlott Erdély egyik legrégebbi fedeles hídja Maroshévízen
Összeomlott szerdán Erdély egyik legrégebbi fedeles hídja, a 156 éves Urmánczy-híd a Hargita megyei Maroshévízen - tudatta Czirják Károly helytörténész, a helyi Dr. Urmánczy Nándor Egyesület elnöke.