Hírek
2018. Január 27. 08:37, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Feltehetőleg szén-monoxid-mérgezés ölt meg egy embert Kisnaményban

Feltehetőleg szén-monoxid-mérgezésben halt meg egy ember a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Kisnaményban, egy sérültet pedig kórházba szállították
- közölte az MTI-vel az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) szombat hajnalban. Az épületben vegyes tüzelésű kályha üzemelt. Ketten lettek rosszul, egyikük az eszméletét is elvesztette, és az ő életét a mentők már nem tudták megmenteni. A másik sérültet kórházba vitték.
A helyszínre riasztott fehérgyarmati hivatásos tűzoltók még szellőztetés után is jelentős szén-monoxid-koncentrációt mértek az ingatlanban - derül ki a közleményből.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 18. 07:14, szerda | Belföld
Parajd - Az SZTE mérései szerint határérték alatti volt a Maros és a Tisza sókoncentrációja a hétvégén
A Szegedi Tudományegyetem (SZTE) szakembereinek mérései szerint a hazai határérték alatti volt a víz sókoncentrációja a Maros magyarországi és a Tisza szegedi szakaszán a hétvégén
2025. Június 18. 07:10, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: az elmúlt évek egyik legjelentősebb evakuációs műveletére került sor
Az elmúlt évek egyik legjelentősebb evakuációs művelete került biztonságos szakaszba, a kormány 87 magyar és egy amerikai állampolgárt szállított haza a Közel-Keletről
2025. Június 18. 07:05, szerda | Belföld
Orbán Viktor: a tét Magyarország energiaellátása
Tegnap elindult egy fontos csata Brüsszelben. A tét Magyarország energiaellátása - írta Orbán Viktor miniszterelnök keddi Facebook-bejegyzésében.
2025. Június 17. 07:21, kedd | Belföld
Orbán Viktor: ma is bátorság kell ahhoz, hogy szabadok maradhassunk
Ma is bátorság kell ahhoz, hogy szabadok maradhassunk - jelentette ki a miniszterelnök hétfőn, az ötvenhatos vértanúk emléknapján.