Városlista
2025. szeptember 20, szombat - Friderika

Hírek

2014. Március 09. 07:00, vasárnap | Belföld

Felszámolás, jogutód nélkül – jár-e végkielégítés? – jogos kérdés

Felszámolás, jogutód nélkül – jár-e végkielégítés? – jogos kérdés

Jár-e abban az esetben végkielégítés, ha egy cég felszomál alá kerül és jogutód nélkül szűnik meg? Erre válaszol most Pénz, jog és adó rovatunk szakértője. Ne feledje, joga van kérdezni!

Kérdés:
Tisztelt Onlinejogsebész!
Felszámolás alá került jelenlegi munkahelyem jogutód nélkül szűnik meg.
Jár - e végkielégítés?

Eltöltött idő 16 év.

2014. 02. 25.
________________________________________
Válasz:
Tisztelt Kérdező!
Természetesen jár Önnek végkielégítés, méghozzá négyhavi távolléti díjnak megfelelő összeg.
A problémára nem kizárólag az általunk megírt válasz lehet a követendő példa, elképzelhető, hogy létezik más megoldás, a kérdés más nézőpontból való megközelítése.

A fenti témáról további kérdéseket olvashat, illetve kérdéseket tehet fel oldalunkon a www.onlinejogsebesz.hu weboldalon.

Ne feledje, joga van kérdezni!
Üdvözlettel:
www.onlinejogsebesz.hu

Ezek érdekelhetnek még

2025. Szeptember 19. 07:35, péntek | Belföld

Védelmi innovációs tanszék alakult a győri egyetemen

A védelmi innovációval és a kritikus infrastruktúrák védelmével foglalkozó tanszéket hoztak létre a győri Széchenyi István Egyetem innovációs parkjában -

2025. Szeptember 19. 07:32, péntek | Belföld

Orbán Viktor: a svéd nép a barátunk, a svéd kormány azonban nem Magyarország barátja

A svéd nép a barátunk, a svéd kormány azonban nem Magyarország barátja - írta Orbán Viktor miniszterelnök csütörtökön az X-en a svéd kormányfőnek üzenve.

2025. Szeptember 18. 07:46, csütörtök | Belföld

Karácsony Gergely: aki Budapestet csődbe taszítja, azt Budapest magával rántja

Aki Budapestet csődbe taszítja, azt Budapest magával rántja - írta a főpolgármester a Facebook-oldalán, reagálva az Állami Számvevőszék jelentésére.