Hírek
2017. Május 15. 10:13, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - fotók: police.hu
Elszabadult lovak miatt lezárták az M6-ost

Lovak szabadultak el az M6-os autópálya Tolna megyei szakaszán hétfő délelőtt, a rendőrség Szedres és Tengelic között a pálya bal oldalát lezárta.
Huszti Gábor, a Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-nek elmondta: egy paksi telepről tizenhárom ló szabadult el, az állatok az autópálya 117-es kilométerénél a forgalommal szemben vágtattak.
A lovakat egy rendőr gépkocsijával megelőzte, majd előttük haladt, így nem történt baleset. Kilenc lovat először a 6-os út közelében állítottak meg, jelenleg befogásukat végzik, az állatok tulajdonosa is a helyszínen van. Azt is ellenőrzik, hogy az állattartó telep összes lova megvan-e - tett hozzá a szóvivő.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 18. 07:14, szerda | Belföld
Parajd - Az SZTE mérései szerint határérték alatti volt a Maros és a Tisza sókoncentrációja a hétvégén
A Szegedi Tudományegyetem (SZTE) szakembereinek mérései szerint a hazai határérték alatti volt a víz sókoncentrációja a Maros magyarországi és a Tisza szegedi szakaszán a hétvégén
2025. Június 18. 07:10, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: az elmúlt évek egyik legjelentősebb evakuációs műveletére került sor
Az elmúlt évek egyik legjelentősebb evakuációs művelete került biztonságos szakaszba, a kormány 87 magyar és egy amerikai állampolgárt szállított haza a Közel-Keletről
2025. Június 18. 07:05, szerda | Belföld
Orbán Viktor: a tét Magyarország energiaellátása
Tegnap elindult egy fontos csata Brüsszelben. A tét Magyarország energiaellátása - írta Orbán Viktor miniszterelnök keddi Facebook-bejegyzésében.
2025. Június 17. 07:21, kedd | Belföld
Orbán Viktor: ma is bátorság kell ahhoz, hogy szabadok maradhassunk
Ma is bátorság kell ahhoz, hogy szabadok maradhassunk - jelentette ki a miniszterelnök hétfőn, az ötvenhatos vértanúk emléknapján.