Hírek
2019. Október 02. 05:01, szerda |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Elítélték a borsodi apagyilkost
A Debreceni Ítélőtábla kedden helybenhagyta a Miskolci Törvényszék elsőfokú ítéletét, és jogerősen tíz év börtönbüntetésre ítélte azt a férfit, aki megverte, majd megfojtotta apját Nyékládházán
- közölte Fórizs Ildikó, a táblabíróság szóvivője az MTI-vel. A bűncselekmény 2017. december 31-én történt. A férfi többszöri veszekedés után lelökte a lépcsőn apját, majd egy karóval fejbe verte, végül megfojtotta. A vádlott ezután visszament az emeleti szobájába és csak másnap hajnalban értesítette a mentőket.
Az idős férfi a bántalmazás következtében már a helyszínen meghalt.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 12. 15:00, kedd | Belföld
Alekszej Lihacsov: a Roszatom minden Paks II-re vonatkozó kérdésre választ tud adni Budapestnek
A Roszatom minden, a Paks II projektet illető kérdésre választ tud adni az új magyar vezetésnek - jelentette Alekszej Lihacsov, az orosz állami atomenergetikai vállalatvezetője újságíróknak hétfőn Moszkvában.
2026. Május 12. 14:00, kedd | Belföld
Kapitány István: Magyarország nem válik le az orosz energiáról, és marad a rezsicsökkentés
Magyarország nem válik le az orosz energiáról, hanem diverzifikálja a beszerzési forrásait, és megmarad a rezsicsökkentés a lakosságnak -
2026. Május 12. 10:00, kedd | Belföld
Azbesztszennyezés - Megkezdődött az azbeszttel szennyeződött utcák bitumenes zárása Szombathely oladi városrészében
Megkezdődött Szombathelyen, az Oladi-platón az azbeszttel szennyezett utcák bitumenes zárása, egyelőre a Síp utca, a Gyömbér utca és a Sáfrány utca közötti szakaszon - közölte a város polgármestere a Facebook-oldalán hétfőn.
