Hírek
2019. Július 26. 08:02, péntek |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Egyre többen fogadnak esküvőszervezőt
Egyre többen fogadnak esküvőszervezőt, de még mindig nagyobb arányban szervezik a párok maguknak ezt az eseményt - közölte Déri Annamária esküvőszervező pénteken az M1 csatornán.
Azt mondta, az esküvő szervezését legalább egy évvel az időpont előtt kell elkezdeni, így kevesebb kompromisszumot kell kötni.
Először a helyszínt kell kiválasztani, utána az anyakönyvvezetőt és a papot, majd a többi szolgáltatót - tette hozzá.
Beszélt arról is, hogy a trendek minden évben változnak, de fontos, hogy az esküvő a párról szóljon, ezért szerinte felesleges rájuk erőltetni a trendeket, ha azok nem egyeznek az elképzeléseikkel.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 19. 15:00, csütörtök | Belföld
Visit Hungary: elindult a jelentkezés a 33. Virágos Magyarország versenyre
Elindult a 2026-os Virágos Magyarország verseny jelentkezési időszaka.
2026. Március 19. 14:00, csütörtök | Belföld
Kínai beruházás Tatabányán
A Zoomlion kínai nehézgépgyártó 43 milliárd forint értékben építi meg első európai intelligens üzemét Tatabányán, aminek a nyomán nagyjából nyolcszáz új munkahely jön majd létre
