Hírek
2013. Szeptember 14. 13:41, szombat |
Helyi
Forrás: MTI
Egymással szemben, száz méterre állt meg két vonat Kelenföldnél
Ugyanazon a vágányon, egymástól mindössze száz méterre, szemben állt meg két gyorsvonat szombaton délelőtt Kelenföld és Háros között, ahol a biztosítóberendezés hibája miatt egyetlen vágány járható.
Ugyanazon a vágányon, egymástól mindössze száz méterre, szemben állt meg két gyorsvonat ma délelőtt Kelenföld és Háros között, ahol a biztosítóberendezés hibája miatt egyetlen vágány járható.
Peiper Károly közölte: a Pécsről érkező Tubes Intercity és a Szombathelyre induló gyorsvonat a nyílt pályán eddig tisztázatlan okok miatt haladt egymással szembe, azonban időben megálltak. Az esetet a MÁV biztonsági szakemberei vizsgálják és későbbre ígért a vasúttársaság részletes tájékoztatást.
Peiper Károly emlékeztetett rá: Háros és Kelenföld között egy munkagép elszakította a biztosítóberendezés kábelét, ezért jelenleg akár 120 perces késésekre is számíthatnak a Budapest-Pusztaszabolcs-Pécs és a Budapest-Székesfehérvár-Gyékényes vonalon közlekedő vonatok utasai.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 01. 09:21, péntek | Helyi
Férfi kézilabda BL - Egygólos előnyben a Veszprém a negyeddöntőben
A Veszprém házigazdaként 35-34-re legyőzte a német Füchse Berlint csütörtökön, a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén.
2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi
Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz
Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.
2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi
Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt
Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.
