Hírek
2021. Augusztus 24. 10:01, kedd |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Egy utcányi autót rongált meg egy 9 éves
Gyorsan azonosították a budapesti rendőrök azt a kisfiút, aki huszonkét autót rongált meg az V. kerületben.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság V. Kerületi Rendőrkapitányságra augusztus 11-én egymás után érkeztek a tulajdonosok, akik az utcán parkoló autóik megrongálása miatt tettek feljelentést – közölte a rendőrség.
A nyomozók a térfigyelő kamerák felvételein hamar megtalálták a gyereket, aki biciklijének kormányával láthatóan szándékosan karcolta sorra az álló járműveket.
Rövidesen azonosították is a kilencéves kisfiút. Ő életkora miatt nem büntethető, a rendőrkapitányság a Gyermekjóléti Szolgálatot értesítette.



Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 12. 07:23, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország rendkívül sokat profitál a Kínával folytatott együttműködéséből
2026. Február 11. 13:00, szerda | Belföld
Már asztali számítógépen is elérhető a DÁP digitális aláírása
Már asztali számítógépen is elérhető a Digitális Állampolgárság Program (DÁP) digitális aláírása - közölte a Digitális Magyarország Ügynökség kedden az MTI-vel.
2026. Február 11. 12:00, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: az EU-val ellentétben Magyarország az új világrend nyertesei közé tartozik
Az Európai Unióval ellentétben Magyarország az új világrend nyertesei közé tartozik, azonban az eddigi sikerek folytatásához a szuverén nemzeti oldal győzelmére van szükség az áprilisi választáson
