Hírek
2013. Július 30. 05:59, kedd |
Helyi
Forrás: MTI
Egy napon született és egy nap különbséggel halt meg egy házaspár
Egy napon született és 75 év házasság után csaknem egy napon is halt meg egy házaspár az Egyesült Államokban. 94 évet értek meg.
Helen és Les Brown 1918. december 31-én született. Ugyanabba a középiskolába jártak és 1937-ben egyszerűen megszöktek, majd összeházasodtak. Ismerőseik szerint mindvégig vidámságot kedvelő, nagyon kedves emberek maradtak, kapcsolatuk igazán derűs, példaadón szeretetteli volt.
A feleség hunyt el hamarabb, július 16-án. Férje egy nappal később követte - adta hírül hétfőn a Yahoo amerikai hírportál megjegyezve, hogy a párról e héten szombaton nyilvánosan is megemlékeznek Long Beachben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 09. 10:26, kedd | Helyi
Csajok Miniben…, de nem úgy!
Beszélgetés Buza Zsuzsa rallyversenyzővel az 59. Mecsek Rally előtt.
2026. Május 28. 08:00, csütörtök | Helyi
Vitézy Dávid: újra elérhető az Elektronikus Mozdonyszolgálati Információ Gyűjtőrendszer
Újra elérhető szerdától az Elektronikus Mozdonyszolgálati Információ Gyűjtőrendszer (EMIG) - közölte a közlekedési és beruházási miniszter szerdán a Facebook-oldalán.
2026. Május 24. 12:00, vasárnap | Helyi
Labdarúgó NB I - Robbie Keane távozik a Ferencvárostól
Távozik posztjáról Robbie Keane, a labdarúgó Fizz Ligában ezüstérmes Ferencváros vezetőedzője - adta hírül szombat délután a zöld-fehér klub a honlapján megjelent közleményben.
2026. Május 22. 11:00, péntek | Helyi
Varga Mihály: eredményesen működött az MNB az utóbbi több mint egy évben
Eredményesen működött az utóbbi több mint egy évben az alapfeladatai ellátására összpontosító Magyar Nemzeti Bank (MNB) - mondta Varga Mihály jegybankelnök a Kell még mondanom valamit, Ildikó? podcast csütörtöki adásában.
