Városlista
2026. február 2, hétfő - Karolina

Hírek

2017. Január 15. 17:00, vasárnap | Belföld
Forrás: mti

Egy autót kellett kimenteni a Patkányospusztai tó jégéről

Egy autót kellett kimenteni a Patkányospusztai tó jégéről

Daruval kellett kiemelni egy autót a Győr-Moson-Sopron megyei Vámosszabadi külterületén lévő Patkányospusztai tó jegéről, ahonnan nem tudott kijönni - közölte a katasztrófavédelem vasárnap a honlapján.

A közlemény szerint a személyautó a tó partjától körülbelül két és fél méterre állt meg a jégen, a csúszós felület miatt azonban már nem tudott kihajtani.

A partra menekülő sofőr a győri hivatásos tűzoltókat riasztotta, akik a partról daruval megemelték, majd a szárazföldre helyezték a járművet.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 02. 14:00, hétfő | Belföld

MTÜ-elnök: tavaly történelmet írt a magyar turizmus

2026. Február 02. 12:00, hétfő | Belföld

Választás 2026 - Mintegy 170 párt indulhat az áprilisi választáson

Mintegy 170 párt indulhat az április 12-ei országgyűlési képviselő-választáson az Országos Bírósági Hivatal (OBH) közlése szerint. Négy évvel ezelőtt 267 bejegyzett párt indulhatott.

2026. Február 02. 07:26, hétfő | Belföld

Ma indul az Otthoni Energiatároló Program

Hétfőn 10 órakor elindul az Otthoni Energiatároló Program pályázati szakasza, a jelentkezők 2,5 millió forint vissza nem térítendő támogatást kaphatnak korszerű akkumulátor telepítéséhez

2026. Február 01. 14:00, vasárnap | Belföld

Orbán Balázs szerint ukrán jólét lesz a magyar jövőből, ha nem vigyázunk

Ha nem vigyázunk, elveszik a magyar jövő és ukrán jólét lesz belőle - jelentette ki a miniszterelnök politikai igazgatója a Digitális Polgári Körök (DPK) által szervezett háborúellenes gyűlésen szombaton Hatvanban.