Hírek
2020. December 06. 14:15, vasárnap |
Kék hírek
Forrás: mti
Cserbenhagyásos gázolásban meghalt egy férfi Veszprém megyében

Halálos gázolás történet Pétfürdő és Berhida közt szombat kora este, a gyalogost elütő autós elhajtott a helyszínről - közölte a Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-vel.
Aradi-Pogány Virág tájékoztatása szerint Pétfürdő és Berhida között szombat este öt óra után egy ismeretlen rendszámú autó eddig tisztázatlan körülmények között elütött egy gyalogost, majd továbbhajtott.
A balesetben az elgázolt 64 éves férfi a helyszínen meghalt, a gázolót a rendőrök keresik.
A rendőrség a helyszíni szemle idejére teljes szélességében lezárta az útszakaszt, kerülni Ősi és Várpalota felé lehet - tette hozzá a szóvivő.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 05. 07:42, kedd | Kék hírek
Letartóztatta a hozzátartozóit megkéselő gönyűi fiút a bíróság
2025. Augusztus 05. 07:32, kedd | Kék hírek
Egyhetes ellenőrzési akciót indít a rendőrség
Nagyszabású, az egész országra kiterjedő rendőri akció vette kezdetét, ami egészen a hét végéig, augusztus 10-ig tart majd. Ennek keretében a rendőrség elsősorban a gyorshajtásokat ellenőrzi majd.
2025. Augusztus 04. 07:55, hétfő | Kék hírek
Életveszélyt okozó késelés miatt vettek őrizetbe egy izraeli férfit az Ozora Fesztiválon
Életveszélyt okozó késelés miatt vettek őrizetbe egy izraeli férfit az Ozora Fesztiválon - tudatta a rendőrség vasárnap a honlapján.
2025. Július 23. 09:01, szerda | Kék hírek
Betört egy üzletbe, majd első dolga volt lefeküdni aludni - Videó
Két parfümöt elrakott, majd bevásárlótáskákból párnát hajtogatott és két pénztár közt elaludt. A rendőrök ébresztették.