Városlista
2026. július 16, csütörtök - Valter

Hírek

2020. Január 15. 08:47, szerda | Bulvár
Forrás: infovárosok

Bárányos Zsoltnak sikerült

Bárányos Zsoltnak sikerült

Az Andonik Sport Online Magazin házigazdája, Haddad Henrik, azaz Ricky és a sokszoros válogatott labdarúgó, Nagy Anett ezúttal az egykori kiváló focistát, Bárányos Zsoltot kérdezte a sporthoz fűződő viszonyáról.

Ricky első kérdése az volt, hogy Zsolt mikor érezte azt, hogy megérte a rengeteg befektetett energia pályafutását illetően, mire az egykori támadó középpályás azt válaszolta, hogy szerencsésnek érzi magát, mert soha nem sérült meg pályafutása alatt, illetve minden korosztályban ott voltak a barátai, akikkel együtt tudott játszani és jó edzői is voltak. Bárányos szerint legnagyobb élményei közé tartozik, amikor a Honvéd szurkolók előtt tudott gólt szerezni, ilyenkor a drukkerek skandálták is becenevét, vagyis azt, hogy „Bari”.

A pályafutása alatt Belgiumban és Görögországban is légióskodó Bárányos elmondta, hogy akkor tudott mindig jól játszani, amikor a szurkolók is segítettek benne.

Nagy Anett válogatott labdarúgó arról érdeklődött, hogy Bárányos Zsolt profi pályafutása befejezése után mivel foglalkozik, maradt-e a foci az életében? Az egykori Honvéd játékos elmondta, hogy a foci maradt az életében, egy menedzser irodát üzemeltetnek, nagyon sok tehetséges játékosuk van, serdülő és ifi válogatott játékosok, de segítenek bárkinek bármelyik osztályban. NB1-es, külföldi játékosaik is vannak, de ha valaki megyei szinten szeretne játszani, abban is tudnak segíteni.

Noha Bárányos az egész interjú alatt úgy válaszolt a kérdésekre, hogy folyamatosan dekázott, a kihívás része mégsem ez volt, hanem az, hogy Anett vagy Zsolt tudja közelebb gurítani a labdát az alapvonalhoz. A videóból kiderül, hogy melyiküknek sikerült.

Címkék: bárányos zsolt

Ezek érdekelhetnek még

2026. Július 16. 08:00, csütörtök | Bulvár

Elhunyt Szántó Imre ökölvívóedző, korábbi magyar szövetségi kapitány

Nyolcvankét éves korában, hosszú betegség után elhunyt Szántó Imre ökölvívó mesteredző, korábbi szövetségi kapitány, a mindmáig utolsó magyar olimpiai bokszarany, Kovács István atlantai sikerének kovácsa.

2026. Július 13. 12:00, hétfő | Bulvár

Elhunyt Szolnoki Péter énekes, dalszerző

Elhunyt Szolnoki Péter énekes, dalszerző, a Bon-Bon együttes társalapítója - közölte a zenekar vasárnap a közösségi oldalán.

2026. Július 10. 09:00, péntek | Bulvár

Elhunyt Bonnie Tyler walesi énekesnő

Elhunyt Bonnie Tyler világhírű walesi énekesnő. A Total Eclipse of the Heart, a Holding Out for a Hero vagy az It\'s a Heartache című slágerek előadója 75 éves korában, szerdán halt meg egy portugáliai kórházban

2026. Július 09. 15:00, csütörtök | Bulvár

Jövőre Esztergomba költözik az EFOTT

Jövőre Esztergomba költözik az Egyetemisták és Főiskolások Országos Turisztikai Találkozója (EFOTT), a szerdán megkezdődött és vasárnapig tartó jubileumi 50. fesztivál az utolsó, amelyet a Velencei-tó partján tartanak.