Városlista
2025. augusztus 7, csütörtök - Ibolya

Hírek

2018. Július 31. 13:41, kedd | Belföld
Forrás: infovárosok/mti - fotó: police.hu

Bálazsinórral fojtogatta volt barátnőjét, aki a bántalmazás után a kórházban meghalt

Bálazsinórral fojtogatta volt barátnőjét, aki a bántalmazás után a kórházban meghalt

Előre kitervelten elkövetett emberölés gyanúja miatt kedden jogerősen elrendelték annak a férfinak a letartóztatását, aki július 27-én este súlyosan bántalmazta volt élettársát Kapuváron.

Havasiné Kulcsár Petra, a Győri Törvényszék szóvivője az MTI-nek elmondta, a Győri Járásbíróság megalapozottnak találta a veszélyt, hogy a 32 éves gyanúsított elrejtőzik, mert a férfi a tett helyszínéről is elszökött és bizonyítékokat igyekezett eltüntetni.

A Győr-Moson-Sopron Megyei Főügyészség közölte: a férfi péntek este azért kereste fel korábbi barátnőjét, mert nem tudta feldolgozni szakításukat. Kést, fémdrótot és bálakötöző zsineget vitt magával. A házban veszekedtek, majd a férfi a bálazsinórral hátulról fojtogatta a nőt, aki elájult. A sértetthez a közben megérkező édesapja hívott segítséget, a gyanúsított eltávozott a helyszínről. A nőt kórházba vitték, de már nem tudták megmenteni az életét.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Augusztus 06. 07:36, szerda | Belföld

Meteorológusok szerint az átlagosnál melegebb és kissé szárazabb volt a július

Az átlagosnál melegebb és kissé szárazabb volt a július - közölte a HungaroMet Zrt. a honlapján.

2025. Augusztus 05. 07:43, kedd | Belföld

Tavaly megduplázódott a hulladékudvarokban leadott újrahasznosítható hulladék

Egyre többen használják a hulladékudvarokat, tavaly több mint dupla annyi újrahasznosítható hulladékot adtak le az emberek, mint egy évvel korábban -