Városlista
2025. december 29, hétfő - Tamás

Hírek

2013. Június 11. 10:49, kedd | Helyi
Forrás: mti

Apad a Duna, visszatérhet az áram

Apad a Duna, visszatérhet az áram

Az óbudai önkormányzat legfrisebb jelentése az árvíz kapcsán

Az árvíz levonulását követően, miután az áramellátást biztosító utcai elosztóhálózat rendelkezésre állását biztosítani tudja, az ELMŰ megkezdi a fogyasztási helyek áramszolgáltatásba történő visszakapcsolását. A részletes tájékoztatót ide kattintva olvashatjuk

A budapesti védművek stabilak, jól bírják a terhelést, hibáról, megrongálódásról nincs információ. Folytatódik a lassú apadás, az éjféli 871 centiméteres vízállás hét centiméteres csökkenéssel hajnali 4 órára 864-re apadt. 24 óra alatt összesen húsz centiméterrel csökkent a Duna vízszintje, de még mindig 11 centiméterrel haladja meg az eddigi rekordot, a 2006-os vízszintet. Budapesten jelenleg hat helyszínen folyik védekezés, a hétfő délutáni esőzés nem okozott problémát - olvasható az obuda.hu-n.

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi

Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására

A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést

2025. December 28. 07:48, vasárnap | Külföld

Londoni elemzők: a következő másfél évtizedben az Egyesült Államok marad a világ legnagyobb gazdasága

Londoni pénzügyi elemzők szerint a következő másfél évtizedben várhatóan az Egyesült Államok marad a világ legnagyobb gazdasága.

2025. December 28. 07:47, vasárnap | Életmód

101 új mentőautóval bővül az Országos Mentőszolgálat flottája 2026 elejéig

Jövő év elejéig 101 új mentőkocsi áll szolgálatba az Országos Mentőszolgálat (OMSZ) egységeinél, ezzel folyamatosan korszerűsödik a járműállomány