Hírek
2020. Június 17. 13:02, szerda |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Aknába esett kislányhoz siettek a rendőrök

Egy kölesdi, használaton kívüli vágóhíd területén történt az eset.
Kedden kora este Kölesden egy romos állapotban lévő, használaton kívüli vágóhíd területén egy 13 éves lány alatt kettétört a korhadt zsalufödém, és egy körülbelül öt méter mély ülepítő aknába zuhant – közölte a rendőrség oldalán.
Csipai János zászlós és Kellényi Zsolt zászlós azonnal a helyszínre sietett, ahol a növénnyel erősen benőtt területen megtalálták a vízgyűjtőt. A rendőrök közös erővel az akna nyílása fölé emelték, majd onnan a földre fektették a megrémült kislányt.
A mentőszolgálat helyszínre érkezéséig a sérült lányt a rendőrautóba ültették, ahol elmondta, hogy játszani ment három társával az elhagyatott helyre, amikor a gödörbe zuhant.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 06. 07:39, szerda | Belföld
A bodrogkeresztúri általános iskola diákjai végeztek az első helyen a világ egyik legnívósabb technológiai versenyén
2025. Augusztus 06. 07:37, szerda | Belföld
Soltész Miklós: támogatta a kormány a református egyház balatonfenyvesi gyermektáborának felújítását
2025. Augusztus 06. 07:36, szerda | Belföld
Meteorológusok szerint az átlagosnál melegebb és kissé szárazabb volt a július
Az átlagosnál melegebb és kissé szárazabb volt a július - közölte a HungaroMet Zrt. a honlapján.
2025. Augusztus 05. 07:43, kedd | Belföld
Tavaly megduplázódott a hulladékudvarokban leadott újrahasznosítható hulladék
Egyre többen használják a hulladékudvarokat, tavaly több mint dupla annyi újrahasznosítható hulladékot adtak le az emberek, mint egy évvel korábban -