Hírek
2011. Szeptember 09. 14:37, péntek |
Kék hírek
Forrás: HírTV
A szolgálaton kívüli rendőr személyleírása segített

Egy szolgálaton kívüli rendőr személyleírásának köszönhetően kapták el a rendőrök a győri bankrablót.
A szürke kapucnis férfi reggel kilenc óra előtt fenyegette meg a pénzintézet egyik alkalmazottját, aki 300 ezer forintot adott az elkövetőnek. A bankfiókban tartózkodó rendőr értesítette kollégáit, majd követte a bankrablót, akit egy órán belül elfogtak. (pr)
hírTV
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 05. 07:42, kedd | Kék hírek
Letartóztatta a hozzátartozóit megkéselő gönyűi fiút a bíróság
2025. Augusztus 05. 07:32, kedd | Kék hírek
Egyhetes ellenőrzési akciót indít a rendőrség
Nagyszabású, az egész országra kiterjedő rendőri akció vette kezdetét, ami egészen a hét végéig, augusztus 10-ig tart majd. Ennek keretében a rendőrség elsősorban a gyorshajtásokat ellenőrzi majd.
2025. Augusztus 04. 07:55, hétfő | Kék hírek
Életveszélyt okozó késelés miatt vettek őrizetbe egy izraeli férfit az Ozora Fesztiválon
Életveszélyt okozó késelés miatt vettek őrizetbe egy izraeli férfit az Ozora Fesztiválon - tudatta a rendőrség vasárnap a honlapján.
2025. Július 23. 09:01, szerda | Kék hírek
Betört egy üzletbe, majd első dolga volt lefeküdni aludni - Videó
Két parfümöt elrakott, majd bevásárlótáskákból párnát hajtogatott és két pénztár közt elaludt. A rendőrök ébresztették.