Hírek
2017. Január 07. 18:14, szombat |
Belföld
Forrás: mti
A jeges Dunába hajtott egy autó a Hajógyári-szigetnél
A Dunába hajtott egy terepjáró Budapesten a Hajógyári-sziget északi részén szombat délelőtt, a benne ülő két ember kimászott a járműből
- közölte a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-vel. A sofőr ellen szabálysértési eljárást indított a rendőrség. Kisdi Máté, a katasztrófavédelem szóvivője elmondta: az autót - amely szinte teljesen elmerült a vízben, csak a teteje látszott ki - a tűzoltók kihúzták a partra.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság a rendőrség honlapján azt írta, a terepjáró a parton haladt, amikor a víz besodorta a folyóba. Az autóban egy férfi és egy nő mellett hat kutya is volt, amelyek szintén kimenekültek a járműből. A férfit a mentők kórházba vitték, a nőt pedig a helyszínen ellátták - tették hozzá.
Közölték azt is, hogy mivel az autót korábban kivonták a forgalomból, a III. kerületi Rendőrkapitányság szabálysértési eljárást indított a sofőr ellen.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 07. 20:57, kedd | Belföld
MTVA: elsötétült az M1 és leállt a Kossuth Rádió
Elsötétült az M1 képernyője, a Kossuth Rádió helyén pedig a Bartók Rádió műsora hallgatható.
2026. Július 07. 14:00, kedd | Belföld
Kármán András: a hét második felében megteszik az utolsó uniós jogi lépést az uniós források hazahozatala érdekében
2026. Július 07. 10:00, kedd | Belföld
Társadalmi egyeztetés indult a megye és kormánymegbízott elnevezésekről
Társadalmi egyeztetés indult hétfőn a megye és kormánymegbízott elnevezésekről. Az ezzel kapcsolatos törvénytervezet és az ahhoz kapcsolódó dokumentumok a kormány honlapjáról érhetők el.
2026. Július 07. 07:46, kedd | Belföld
Orbán Viktor: a Tisza minden határt átlép, emberit, erkölcsit, jogállamit
A Tisza minden határt átlép: emberit, erkölcsit, jogállamit - közölte a Fidesz elnöke hétfőn a Facebook-oldalán.
