Hírek
2019. Június 28. 08:38, péntek |
Belföld
Forrás: infovárosok - illusztráció: MTI
A Hableány újabb áldozatát taláták meg
Egy újabb holtestet találtak a minap a Duna csepeli szakaszán, a nőről kiderült, hogy a Hableány utasa volt.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság ügyeletére még június 22-én 22 óra 8 perckor érkezett bejelentés arról, hogy a Duna budapesti szakaszán, a Csepel szigetnél egy holttestet találtak a vízben. A holttest azonosítása azóta megtörtént, az eddig eltűntként keresett nőről kiderült, hogya május 29-én történt dunai hajóbaleset áldozata - számolt be a rendőrség minderről honlapján.
Kitérve: a kutatásban résztvevők a Duna Margit hídi szakaszától a déli országhatárig továbbra is keresnek még két dél-koreai utast.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 12. 15:00, kedd | Belföld
Alekszej Lihacsov: a Roszatom minden Paks II-re vonatkozó kérdésre választ tud adni Budapestnek
A Roszatom minden, a Paks II projektet illető kérdésre választ tud adni az új magyar vezetésnek - jelentette Alekszej Lihacsov, az orosz állami atomenergetikai vállalatvezetője újságíróknak hétfőn Moszkvában.
2026. Május 12. 14:00, kedd | Belföld
Kapitány István: Magyarország nem válik le az orosz energiáról, és marad a rezsicsökkentés
Magyarország nem válik le az orosz energiáról, hanem diverzifikálja a beszerzési forrásait, és megmarad a rezsicsökkentés a lakosságnak -
2026. Május 12. 10:00, kedd | Belföld
Azbesztszennyezés - Megkezdődött az azbeszttel szennyeződött utcák bitumenes zárása Szombathely oladi városrészében
Megkezdődött Szombathelyen, az Oladi-platón az azbeszttel szennyezett utcák bitumenes zárása, egyelőre a Síp utca, a Gyömbér utca és a Sáfrány utca közötti szakaszon - közölte a város polgármestere a Facebook-oldalán hétfőn.
