Hírek
2018. Április 22. 09:15, vasárnap |
Belföld
Forrás: police.hu
19 éves női betörőt kaptak el Nógrádban
Egy 19 éves nemti nőt vettek bűnügyi őrizetbe a bátonyterenyei rendőrök.
A Bátonyterenyei Rendőrkapitányság lopás vétség megalapozott gyanúja miatt folytat büntetőeljárást egy 19 éves nemti nő ellen. A nyomozás adatai alapján a gyanúsított április 21-én délután egy lakatlan nemti családi ház bejárati ajtaját betörte, az ingatlanba bement és onnan ruhaneműket és dísztárgyakat tulajdonított el. A rendőrök a nőt elfogták, a Bátonyterenyei Rendőrkapitányság épületébe előállították, gyanúsítottként kihallgatták és bűnügyi őrizetbe vették.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 12. 15:00, kedd | Belföld
Alekszej Lihacsov: a Roszatom minden Paks II-re vonatkozó kérdésre választ tud adni Budapestnek
A Roszatom minden, a Paks II projektet illető kérdésre választ tud adni az új magyar vezetésnek - jelentette Alekszej Lihacsov, az orosz állami atomenergetikai vállalatvezetője újságíróknak hétfőn Moszkvában.
2026. Május 12. 14:00, kedd | Belföld
Kapitány István: Magyarország nem válik le az orosz energiáról, és marad a rezsicsökkentés
Magyarország nem válik le az orosz energiáról, hanem diverzifikálja a beszerzési forrásait, és megmarad a rezsicsökkentés a lakosságnak -
2026. Május 12. 10:00, kedd | Belföld
Azbesztszennyezés - Megkezdődött az azbeszttel szennyeződött utcák bitumenes zárása Szombathely oladi városrészében
Megkezdődött Szombathelyen, az Oladi-platón az azbeszttel szennyezett utcák bitumenes zárása, egyelőre a Síp utca, a Gyömbér utca és a Sáfrány utca közötti szakaszon - közölte a város polgármestere a Facebook-oldalán hétfőn.
