2024. április 19, péntek - Emma

Hírek | Sport

Verstappen rajt-cél győzelmet aratott Sao Paulóban
2023. November 06. 06:50, hétfő |

A már háromszoros világbajnok Max Verstappen, a Red Bull holland versenyzője nyerte a vasárnapi Forma-1-es Brazil Nagydíjat a Sao Paulo melletti Interlagosban.

Sárdagonya Kecskeméten, kikapott a Fradi
2023. November 06. 06:00, hétfő |

Varga Barnabás ötödik a legjobb gólszerzők idei világrangsorában
2023. November 03. 15:06, péntek |

Varga Barnabás 39 találatával az ötödik legeredményesebb játékos a labdarúgók idei világranglistáján, amelyet pénteken tett közzé az IFFHS.

Magyar-montenegrói - Pénteken kezdődik a jegyárusítás
2023. November 02. 09:25, csütörtök |

Pénteken kezdődik a jegyárusítás a magyar labdarúgó-válogatott utolsó Európa-bajnoki selejtezőmérkőzésére, amelyet november 17-én vív a Puskás Arénában Montenegró ellen.

A Fradi hosszabbítás után jutott tovább a Magyar Kupában
2023. November 02. 08:26, csütörtök |

Több meglepő eredmény is született a legjobb 16 közé jutásért folytatott küzdelemben, az ezüstérmes Budafokot Pápán búcsúztatta a Veszprém.

Ezüstös siker a Rally Hungary-n!
2023. November 01. 13:11, szerda |

Kronome Ákos a IV. Rally Hungary-n vett részt hű navigátorával, és a Skoda Fabia R2-vel, ahol az előkelő második helyen végeztek.

Német Kupa - Kiesett a címvédő RB Leipzig
2023. November 01. 06:00, szerda |

Gulácsi Péter és Willi Orbán csapata, a címvédő RB Leipzig a második fordulóban búcsúzott a labdarúgó Német Kupában, mivel kedden 1-0-ra kikapott a VfL Wolfsburg otthonában.

Aranylabda - Messi nyolcadik sikere
2023. Október 31. 08:22, kedd |

Az argentin válogatottat tavaly világbajnoki címig vezető Lionel Messi pályafutása során nyolcadik alkalommal nyerte el a France Football magazin által odaítélt és az év legjobb játékosának járó Aranylabdát.

Dobogós helyekkel búcsúzott a 2023-as rallycross szezontól a Korda Racing!
2023. Október 30. 12:32, hétfő |

Lezárult a 2023-as Rallycross OB és a Korda Racing dobogós helyekkel köszönt el az idei szezontól. Máriapócson Kovács Sámuel ezüstfiúként zárt a Super1600-asok között. Öccse, Domonkos szintén második lett a zárófutamon.

Mexikói Nagydíj - Verstappen győzött és újabb rekordot döntött
2023. Október 30. 09:51, hétfő |

A címvédő Max Verstappen, a Red Bull holland versenyzője nyerte vasárnap a Forma-1-es Mexikói Nagydíjat.

Ádám Martin ismét dél-koreai bajnok az Ulszannal
2023. Október 29. 09:42, vasárnap |

A magyar válogatott Ádám Martinnal felálló Ulszan Hyundai megvédte címét a dél-koreai labdarúgó-bajnokságban.

Férfi kézilabda BL - A Veszprém először nyert Barcelonában
2023. Október 27. 07:22, péntek |

A Veszprém 41-36-ra nyert a Barcelona otthonában a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének hatodik fordulójában, csütörtökön.