2024. április 16, kedd - Csongor

Hírek

Hamilton és a Mercedes szerződést hosszabbított
2018. Július 19. 16:01, csütörtök | Sport

A Forma-1-es Mercedes csapat 2020-ig meghosszabbította négyszeres világbajnok versenyzője, Lewis Hamilton szerződését.

Hamilton hatodszor győzött a Kanadai Nagydíjon
2017. Június 11. 22:21, vasárnap | Sport

A háromszoros világbajnok, Montrealban címvédő Lewis Hamilton, a Mercedes brit pilótája nyerte meg a Forma-1-es Kanadai Nagydíjat vasárnap.

Cristiano Ronaldo a világ legjobban kereső sportolója – Itt a TOP10
2017. Június 08. 17:08, csütörtök | Bulvár

Az amerikai Forbes magazin legfrissebb listája szerint Cristiano Ronaldo nemcsak a világ legjobban kereső labdarúgója, hanem a legtöbbet kereső sportolója is.

Egyesült Államok Nagydíja - Hamilton ötvenedik futamgyőzelme
2016. Október 24. 07:25, hétfő | Sport

A világbajnoki címvédő Lewis Hamilton nyerte vasárnap a Forma-1-es Egyesült Államok Nagydíját, így a konstruktőri bajnok Mercedes brit pilótája csökkentette hátrányát a pontversenyben.

Belga Nagydíj - Hamiltoné a pole pozíció
2015. Augusztus 22. 17:57, szombat | Sport

A világbajnoki címvédő Lewis Hamilton, a Mercedes brit pilótája nyerte a Forma-1-es Belga Nagydíj szombati időmérő edzését, így a vasárnapi futamon ő rajtolhat majd az élről.

Magyar Nagydíj - Hamilton indulhat az élről
2013. Július 27. 15:15, szombat | Sport

Lewis Hamilton, a Mercedes brit pilótája indulhat az első rajtkockából vasárnap a Forma-1-es Magyar Nagydíjon.

2011. November 29. 08:13, kedd | Sport

Hamilton maradna

Lewis Hamilton, a McLaren pilótája azt mondta, hogy a jövőben is a wokingi Forma-1-es istállónál akar versenyezni, ezért szeretné meghosszabbítani a szerződését.

2011. November 26. 07:23, szombat | Sport

Hamilton ment a legjobban

Lewis Hamilton, a Forma-1-es McLaren brit pilótája érte el a legjobb időt pénteken, az idényzáró Brazil Nagydíj második szabadedzésén.

2011. November 13. 15:11, vasárnap | Sport

Vettel kiesése után Hamiltoné lett az Abu-dzabi GP

A világbajnok Sebastian Vettel idei 12. győzelmét célozta meg Abu-Dzabiban, ahol azonban már a rajt után kiesett defekt miatt.

2011. Október 22. 07:53, szombat | Bulvár